AAG - Architekt Andrzej Gołębiak
Architekt
Andrzej Gołębiak

Projekt kompleksowy

Projekt kompleksowy

Projekt kompleksowy jak sama nazwa mówi to usługa od A do Z z punktu widzenia projektowego. Łączy w sobie projekt budynku i projekt wnętrza

Rozwiązanie takie jest bardzo wygodne, pozwala oszczędzić czas oraz pieniądze ograniczając ewentualne późniejsze przeróbki pozwalając osiągnąć doskonały efekt końcowy. Architektura samego budynku ma swoje odzwierciedlenie w zaprojektowanym wnętrzu, a projekt wnętrze podkreśla i uwydatnia walory budynku. Materiały z których została wykonany budynek oraz elementy typowo konstrukcyjne jak choćby fragmenty więźby dachowej, fragmenty ścian, elementy instalacji mogą zostać tak zaprojektowane aby później mogły być wyeksponowane i stanowić dla projektu wnętrza szkielet ideowy. Wnętrze jako kontynuacja idei budynku jest wówczas bardziej autentyczne, prawdziwe i spójne w swym z bryłą budynku.

Projekt budynku

W trakcie opracowania

Projekt wnętrza

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ – usługa polegająca na stworzeniu kompleksowej dokumentacji projektowej uwzględniającej w zależność od zakresu miedzy innymi dobór materiałów wykończeniowych ścian, podłóg i sufitów wszystkich pomieszczeń, dobór mebli, armatury i wyposażenia łazienki, dobór oświetlenia, aranżacje kuchni. 

Do projektu podchodzimy zawsze indywidualnie z poszanowaniem wymagań Inwestora.

W zależności od zakresu i wymagań Inwestora  projekt wnętrza powstaje w wersji uproszczonej - koncepcjawersji pełnej lub w zakresie ustalonym indywidualnie z Inwestorem.

Sposób oprawy i przekazani projektu

  • 2 egzemplarze wydruków projektu: rzuty, przekroje, kłady ścian, wizualizacje
  • 1 egzemplarz w wersji elektronicznej – płyta CD
  • plik PDF

Na etapie realizacji możemy zaproponować pomoc w postaci nadzoru autorskiego, lub polecenia sprawdzonych wykonawców mebli na wymiar i wykonawców prac budowlanych.